SKI ŠPORT BYSTRÁ

skialpový sortiment

V našej predajni máme k dispozícii komplet skialpový sortiment. Lyže značiek Atomic a Fischer, slovenské hand made Forest Skis. Lyžiarky vám vyformujeme priamo na chodidlo, lyže vám na počkanie namontujeme, pripravíme pásy a vysvetlíme funkcie viazaní, aby ste po odchode boli pripravení ísť rovno na túru.

Ponúkame aj ľahké skialp oblečenie značiek Martini, Ternua, Atomic, Directalpine, Trangoword a iné. Samozrejmosťou sú doplnky ako čiapky, čelenky, rukavice a mnoho iného. Vystrojíme vás od hlavy po päty. Vyberiete si u nás aj skialpové paličky Leki, Komperdell, Gipron alebo Masters či pásy značiek Contour a Colltex.

logo-atomic-lyze

Značka Atomic ako jediná na celom skialpovom trhu ponúka lyžiarky s celotvarovateľným skeletom a papučkou zároveň. To znamená, že lyžiarky sa dajú v piecke upraviť na požadovanú šírku chodidla.  Vďaka technológii MEMORY FIT je úprava rýchla, efektívna a jednoduchá. Máte široké nohy a preskúšali ste už niekoľko značiek a nič vám nesedí? Atomic môže byť riešenie. Veľmi pohodlná papuča a tvarovateľný skelet je kombinácia, kde problémová noha konečne nájde svoju skialpovú lyžiarku. 

logo-fischer
V ponuke máme aj slovenskú hand made značku freeride/skialpových lyží FOREST SKIS
forest-skis
FOREST FROST
forest-skis
FOREST DRUID