SKI ŠPORT BYSTRÁ

SKI SERVIS

Ski servis na profesionálnej úrovni

servis-lyzi

Najmodernejšia technológia

Automatická servisná linka Reichmann SF 4 RACE

servis-lyzi

Expres servis na počkanie

Počas sezóny vykonávame aj expres servis /cca 15 minút/ pokiaľ lyže nie sú príliš poškodené.

servis-lyzi

Vysoká kvalita výbrusu sklznice a hrán

Použite dvoch štrukúrovacích kameňov na sklznicu a keramických diskov na hrany.

servisný postup

Základné predbrúsenie na brúsnom páse slúži na odstránenie nečistôt, starého vosku, zrovnanie sklznice a prípravu na zalievanie. Taktiež sa predbrúsia hrany aby sa odstránila hrdza a zrovnali sa na požadovaný uhol.

Použitím špeciálnej pištole sa nataví PTEX materiál na poškodené miesta a nechá sa vychladnúť. Následne sa lyže prebrúsia na páse aby sa odstránil nadbytočný materiál.

O všetko sa stará nastavená automatická linka. Lyže niekoľkokrát prejdú cez zrovnávací kameň, kde sa do sklznice nanesie základná štruktúra. Následne lyže putujú na hlavný štruktúrovací kameň, kde sa do lyží „nakreslí“ finálna štruktúra. Posledným krokom automatu je úprava bočnej a spodnej hrany keramickými kotúčmi.

Po vysušení putujú lyže na profesionálnu voskovačku Reichmann BWM 350 PRO kde sú lyže navoskované teplým voskom a vyleštené kefami.

montaz-viazania

Profesionálna montáž viazania originálnymi šablónami

Vieme namontovať/ premontovať takmer každé viazanie na trhu. Máme originálne šablóny značiek Atomic, Salomon, Rossignol, ATK, Fritchi, Dynafit, Marker, Look, Diamir, atď.

V servise sa venujeme aj opravám vytrhnutých sklzníc a hrán. Používame rôzne postupy pri opravách/ lepenie poškodených miest špeciálnym epoxidovým lepidlom Araldite (menšie poškodenia), vlepy (väčšie poškodenia), vkladanie hrany na poškodenom mieste atď./ Tieto úkony si vyžadujú viac času na opravu a sú aj finančne náročnejšie ako bežný servis. Nie všetko sa dá opraviť,  lyže musíme vidieť a zhodnotiť, či je oprava možná.

ski-servis-oprava