ZJAZDOVÉ LYŽE

lyze

Široký výber zjazdových lyží od svetových značiek ATOMIC, SALOMON, STOCKLI, ROSSIGNOL a VOLKL

Nové modely lyží pre sezónu 2022/23 dostupné u nás v predajni:

Prémiové lyže švajčiarskej značky STÖCKLI u nás v predaji

Výnimočná kvalita, precízne spracovanie, vysoký podiel ručnej práce, kvalitná sendvičová konštrukcia s dokonalým výbrusom sklznice a hrán. Značka STÖCKLI spája švajčiarsku tradíciu a prémiovú kvalitu.

Využite možnosť otestovať si modely GS,SL,SC,SX,AX,AR  pred kúpou

V sezóne 2022/23 budú v predajni k dispozícii nasledovné modely:

LASER /GS,SL,SC,SX,CX,AX,AR,MX/

OREA BLANC, OREA NOIR, LASER WRT-ST, LASER SL, RACE TEAM

 

V našej predajni Vám vieme “vyskladať” skialpové sety od značky Atomic a Fischer (lyže + pásy Atomic Backland,  skialpové viazania od značiek Atomic, Salomon, Fischer a Marker a lyžiarky Atomic Backland, Fischer Travers a Scott ktoré Vám vytvarujeme priamo na nohu. 

Pri kúpe vám viazanie odborne namontujeme, ak so skialpom začínate, vysvetlíme vám manipuláciu s viazaním, pásmi a lyžiarkami a všetko pripravíme tak, aby ste od nás mohli odísť rovno na sneh 🙂

V ponuke máme taktiež touringové oblečenie značiek ako Martini, Atomic, Directalpine, Trangoword, La Sportiva.

 Nájdete u nás aj “chuťovky” v podobe freeride/touringových viazaní ako napr. Atomic/Salomon Shift či novinku MARKER DUKE PT 16. Všetky viazania taktiež na mieste namontujeme s originálnymi šablónami.

Po novom si v našej predajni môžete zakúpiť aj bežecké sety značiek Atomic a Rossignol. Jedná sa o klasické bežky so šupinami alebo tzv. SKIN bežky ktoré majú v odrazovej zóne nalepený mohérový pás.