SKI ŠPORT BYSTRÁ

logo-stockli
bunda-stockli
bunda-stockli

Oblečenie značky Stöckli je vytvorené pre aktívnych lyžiarov, ktorý kladú dôraz na kvalitu, funkčnosť a dizajn. Výborné stretchové materiály, športové strihy a výborné pohodlie. Pri kombinácii s lyžami Stöckli budete na svahu neprehliadnuteľný. Zaujímavosť – bundy a nohavice Stöckli sú MADE IN SLOVAKIA.

bunda descente swiss
bunda descente swiss
bunda descente erd

Descente je ďalšou značkou, ktorá ponúka kvalitné lyžiarske oblečenie a vybavenie pre tých najnáročnejších lyžiarov. Táto japonská značka je známa svojím dôrazom na vysokú kvalitu, funkčnosť a dizajn.

bunda rossignol hero
bunda rossignol

Rossignol vyrába bundy pre lyžiarov, ktoré sú odolné voči vetru a snehu, zároveň však priedušné a pohodlné. Tieto bundy majú rôzne technické funkcie, ako sú napríklad tesnené švy, vodeodolné zipsy a viaceré vrecká na uskladnenie lyžiarskej výbavy. Ich lyžiarske oblečenie sa zvyčajne vyznačuje kombináciou funkčnosti, štýlu a technických inovácií, ktoré umožňujú lyžiarom dosiahnuť svoje najlepšie výkony na svahu

Nájdete u nás aj značky ako Phenix, Fischer, Atomic či Schoeffel. Výborný pomer ceny a výkonu, veľký výber veľkostí.

Novinka tejto sezóny: bundy Kappa Slovakia. Výborný strih, pevné materiály ktoré dlho vydržia a dizajn s ktorým budete na svahu neprehliadnuteľní.