Profesionálny prístup, najvyššia kvalita, odbornosť a priamy kontakt so zákazníkom

skisportpanorama

TEXTIL

Orientujeme sa na predaj kvalitného zimného oblečenia (zn. Salomon, Atomic, Rossignol, Campagnolo, Völkl, Northland) a prémiového oblečenia svetových značiek Spyder, Colmar, Phenix, Vist, Descente.

textil4textil2

vist

Talianska firma založená v r. 1997 je zameraná na nadčasové módne lyžiarske oblečenie. Doménou značky je rafinovaný výnimočný dizajn a originalita. Charakteristická je vysoká kvalita, elegancia a nadčasovosť.

spyder_logo_horz

Americká špičková značka, ktorá má schopnosť skĺbiť kvalitné materiály, módu a funkčnosť. Vysoko technické membrány zabezpečia sucho, teplo a maximálnu pohodu. Spyder = dôraz na detail, ktorý robí každého športovca jedinečným.

phenix-logo

Japonská značka založená v r. 1953, ktorá poskytuje najvyššiu mieru funkčnosti a komfortu. Zo spolupráce s NASA vznikol rad špičkových textilných technológií. Príkladom je unikátny keramický kompozitný materiál Digenite Thermo, ktorý využíva denné svetlo a energiu ľudského tela k premene na teplo a tak zaručuje maximálny tepelný komfort. Nie náhodou Phenix oblieka Nórsky národný lyžiarsky tím. Phenix je obrazom japonského perfekcionizmu.

ld1

Descente je japonská spoločnosť, ktorá je na trhu od roku 1957. Vďaka spojeniu precíznych materiálov, dokonalých strihov a trendového dizajnu ponúka Descente inovatívne zimné oblečenie vysokej funkčnosti a kvality.

colmar_ski_logo

Talianska rodinná firma / Mario Colombo /, ktorá vyrába už 90 rokov exkluzívne lyžiarske oblečenie. V svojich odevoch vie skĺbiť tradičný taliansky dizajn s najmodernejšími materiálmi. Je hlavným sponzorom Svetového pohára v alpskom lyžovaní. Slogan firmy : kde je sneh, tam je Colmar.

Sportalm_logo_neu_MagazinGrau Kopie

Firma Sportalm bola založená v r. 1953 v Kitzbühli. Je to rodinná firma, ktorá kladie dôraz na moderný, výrazne ženský fashion štýl, ktorý využijete nielen na zjazdovke, ale aj v meste. Značka nezabúda ani na mužov.

Uvedené modely si môžete zakúpiť u nás v predajni:

 

Atomic Logo

Firma Atomic sa po rokoch vracia k lyžiarskym odevom. Ponúkame pánsku kolekciu s výborným pomerom kvalita – cena !

atomic

Každá značka sa dá kliknutím otvoriť / preklik na domovskú stránku cez logo…/

Chceme Vám ponúknuť nákup v príjemnom prostredí s kompletným predajným servisom.

 

oblecenie

lyze

LYŽE , LYŽIARSKE TOPÁNKY 

Nájdete u nás značky lyží Atomic, Salomon, Rossignol, Völkl a prémiovú švajčiarsku značku Stöckli – lyže určené pre expertov a znalcov, preferujúcich top kvalitu. 

Každoročne sa  zúčastňujeme testovania lyží uvedených značiek a preto Vám vieme fundovane poradiť a odporučiť najvhodnejšie modely.

Našou snahou je zvoliť pre Vás lyže, ktoré zodpovedajú Vašim schopnostiam a prinesú Vám čo najkrajšie zážitky z lyžovania. Niektoré modely, vrátane lyží Stöckli, si môžete zapožičať v našej požičovni a ešte pred kúpou si ich vyskúšať. 

znacky

Lyžiarske topánky máme v ponuke v značkách  Atomic, Salomon, Rossignol, Dalbello. Uspokojíme rekreačných lyžiarov, ale aj náročnejších športových lyžiarov, ktorí preferujú výkonnostné lyžiarske topánky vyšších flexov. Nezabúdame ani na najmenších.

Pri značkách Atomic a Salomon Vám vieme modely s technológiou Custom Shell a Memory Fit prispôsobiť priamo na nohu (viď. sekciu Boot Fitting)IMG_6239

TERMOPRÁDLO

termopradlo

Ponúkame Vám termoprádlo renomovaných značiek X-Bionic (švajčiarske termoprádlo, ktoré získalo nespočetné množstvo ocenení), Icebreaker (termoprádlo z novozélandskej merino vlny- jemné, hrejivé, odolávajúce zápachu), Craft (švédsky výrobca vynikajúceho termoprádla Active, Warm),  Spyder (kvalitné anatomicky tvarované bezšvové termoprádlo),  Berkner , termoprádlo iba pre ženy Kari Traa a pod.

termo2PRILBY A LYŽIARSKE OKULIARE

Predávame prilby značiek Uvex, Giro, Rossignol, Atomic a Salice. Z týchto značiek u nás nájdete aj lyžiarske a športové okuliare, vhodné nielen pre zimné aktivity. Do pozornosti dávame aj exkluzívne okuliare značky Oakley. 

Ponúkame aj široký výber prilieb so štítom značiek Uvex, Alpina a exkluzívnu značku HMR.  

mhr

prilby2

OBUV

Môžeme Vám odporučiť značku topánok Olang (taliansky výrobca) s Salomon. Naša ponuka zahŕňa zimné trekingové topánky, elegantné kožušinové topánky pre dámy aj široký sortiment detskej zimnej obuvi.

obuv

DOPLNKOVÝ SORTIMENT

Čiapky /Icebär, Phenix, Kama, Colmar, Rossignol /, rukavice / Ziener, Leki, Snowlife, Rossignol /, roláky /Spyder, Rossignol, Newland, Campagnolo /, športové slnečné okuliare / Uvex, Alpina, Carrera…/ apod.

P1010639